WIRTUALNE SPACERY

Czyli bądź tam gdzie chcesz, kiedy chcesz.

Spacer 360 (wirtualny spacer) tworzymy za pomocą kamery Matterport. Firma Matterport dostarcza najbardziej znane na rynku rozwiązanie technologiczne do stworzenia tego typu produktu cyfrowego. Odpowiednio wykonane zdjęcia (skany) w danym obiekcie są następnie łączone za pomocą specjalistycznego oprogramowania Matterport, aby w efekcie końcowym dostarczyć nam utworzony model 3D danej przestrzeni.

 

Kto i jak korzysta z wirtualnych spacerów??

Ponieważ wirtualny spacer to Twoja idealnie odwzorowana przestrzeń w wersji cyfrowej…

 

Nieruchomości, punkty usługowe, restauracje i przestrzenie do wynajęcia.

Załóżmy, że masz klienta, który znalazł dla siebie idealną nieruchomość, problem w tym, że mieszka na drugim końcu Polski i nie ma kiedy jej osobiście zobaczyć. My mamy rozwiązanie, stworzymy skany wnętrz Twoich punktów nieruchomości, dzięki temu klient będzie mógł odbyć spacer 360 siedząc przy swoim biurku. Wystarczy być online.

 

Hotele, pensjonaty, domy do wynajęcia w rytmie slow…

Nic nie wprawi lepiej Gościa w atmosferę urlopu jak krótki spacer po Twoim obiekcie. Spacer to jest doskonałe uzupełnienie fotografii wnętrz, można w nim poczuć przestrzeń, zajrzeć w każdy zakamarek i powiedzieć.. tak! Tu chcę wypocząć!

 

Wirtualne zwiedzanie.

Kultura na wyciągnięcie ręki? To jest możliwe!  Muzea, centra i galerie sztuki mogą w ten sposób pomóc kontemplować sztukę bez barier. Dzięki możliwości połączenia wirtualnego spaceru ze ścieżką edukacyjną, można stworzyć pełnowartościowy plan wycieczki nie wychodząc z domu.

 

…A co jest równie istotne dla Twojego biznesu? 

Spacer 360 ma również realny wpływ na wyższą pozycję w wynikach Google. Klient spaceruje w wirtualnej przestrzeni na Twojej stronie, dzięki temu spędza na niej więcej czasu. A więcej minut spędzonych na stronie przez użytkowników to lepsza pozycja w wyszukiwarce 🙂

Głównie działamy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolic. Oczywiście realizujemy też projekty w całej Polsce i za granicą.