FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Sprzedaż i wynajem nieruchomości. Piękne i profesjonalne zdjęcia wnętrz są, bez wątpienia, jednym z kluczowych czynników, czy odbiorca zainteresuje się Twoim obiektem. Jeśli planujesz sprzedaż lub wynajem nieruchomości, zdjęcia są pierwszą rzeczą, o którą powinieneś zadbać. Z pewnością przyspieszy to proces poszukiwania klienta lub najemcy, ponieważ piękne zdjęcia przykuwają uwagę.

 

Jesteś architektem wnętrz? Wykonam sesję do Twojego portfolio, które jest wizytówką projektów zrealizowanych pod Twoim okiem. Piękne zdjęcia wnętrz mają pokazywać funkcjonalność danej przestrzeni, jak i detale oraz wszelkie elementy, które nadają wnętrzom charakter i czynią dane miejsce wyjątkowym. Zrealizowana sesja fotograficzna, to wybrane wspólnie z Tobą kadry, przedstawiające spójność, harmonię i unikalność Twoich projektów. Przyciągną klienta i zachęcą do rozpoczęcia współpracy.

Głównie działamy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolic. Oczywiście, realizujemy też projekty w całej Polsce i za granicą.

Cena sesji jest zawsze ustalana indywidualnie. Po prostu skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub telefonicznie. Do wyceny potrzebujemy kilku niezbędnych szczegółów są to m.in. lokalizacja, metraż nieruchomości, przeznaczenie zdjęć.